KONST / Litografier / Färglitografi 12769189
nr 1276 9189
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, 1976,54/260. Signerad, daterad 76. Motivet: 37x50 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:40:06
22/9 22:11:48
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson